Ticari A : 66,84 m2 + 34,8 m2 bahçe alanı

Ticari B : 58,34 m2 + 45 m2 bahçe alanı

Ticari C : 103,02 m2 + 90 m2 bahçe alanı

Projemiz lokasyon itibariyle İzmir in yükselen değeri Yeni Girne kavşağında Anadolu Caddesi ( İZMİR – ÇİĞLİ YOLU) yakınında, İzmir Üniversitesi Medical Park Hastanesinin hemen yanında konumlanmıştır.

Bölge İzmir çevre yolunun ve Bayraklı tünellerinin hizmete açılmasıyla oldukça gelişmiş; hem konut hem de eğitim – sağlık kurumlarının yeni projelerine elverişli yapısı itibariyle kısa sürede yeni bir çehre kazanmıştır.

Özellikle ulaşım kolaylığı ve planlı imar durumu dolayısıyla hem yeni projelerin oluşmasına izin vermekte hem de yatırımcıların gözünde oldukça olumlu etki yaratmaktadır.

Bölgenin artılarının yanı sıra projemizin yanında bulunan İzmir Üniversitesi Medical Park Hastanesi bünyesinde 1500 ü aşkın personel görev yapmakta olup hastalar ve hasta yakınları sirkülasyonu göz önünde bulundurulduğunda oldukça işlek bir konumdadır.

Ayrıca, Karşıyaka SGK Müdürlüğünün de projemizin karşısına taşınmış olması ve  Hastanenin gelmesiyle bölgede oluşan medikal ürünler ihtiyacını karşılamak üzere çok sayıda eczane- optik vb mağaza bölgede açılmış bu da çevredeki yaya trafiği için oldukça önemli bir kazanım olmuştur.

Dolayısıyla, oluşan yoğunluk nedeni ile çevrede restaurant, cafeterya, eczane, optik, market ve bunun gibi ihtiyaçlar doğmuş olup, ticari alanlarımız da bu ihtiyaçlara cevap verebilecek niteliktedir.